23 Kasım 2011 Çarşamba

Hayal Dünyası

Çalışmak


Bir işe başlarken insanın hayal dünyasının geniş olması gerekir.Dünyamızda bir çok başarılı insanların hayat hikayeleri de bize iyi bir örnektir.
Bir çok marka ve ürünleri yaratan kişiler zeki olmakla birlikte,başarmak için engel tanımadan çok çalışmıştır.Bir işte başarının sırrı ,çalışmaktan geçer.
Size bir örnek verecek olursak dünyaca ünlü çikolata markası bir küçük evde doğmuştur.Bir babanın hayali ile başlayan üretim,çocuklarının zekası ile büyümüş
bir şirket marka olmuştur.
Dediğimiz gibi çalışmak ve inanmak başarının kaynağı olmaktadır.Bir çikolatanın tadını vermek hiçde kolay bir iş değildir.
Bu bir sanat aslında,tadını kokusunu hissettire bilmek bir sanat işidir.Her damağın farklı tatları vardır ,her damağa beğendirmek bir sanattır.Sonuç
olarak bir markayı yaratabilmek çalışmak ve bilmekten geçer.Bir markadan söz ettik sizlere bu markayı yaratan baba hayalinin peşinden gitmiş,
çocuklarıda bu hayali gerçeklere dökmüş ve artık bir marka olarak yerini almıştır .İyi işler ve tatlar her zaman kazanan ve takdir gören işlerdir.
Markayı her zaman üst seviyelerde tutmak için araştırmak gerekir,insan kendini geliştirmeyide bilmelidir.Paylaşmak her zaman iyi şeyleri doğuracaktır.
Büyük kalmak çalışmaktan azmetmekten geçer.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.